LiftMaster LM130EVFA je tichý, rýchly a spoľahlivý pohon pre garážovú sekčnú bránu do hmotnosti 200 kg a rozmerov až 6,0 m (šírka) × 3,5 m (výška). Pohon pracuje na 24 V DC a poskytuje maximálnu zdvíhaciu silu 1300 N. Vďaka modernému dizajnu, nízkej hlučnosti (<70 dB) a integrovanej LED lampe je ideálnym riešením pre rodinné domy.
Obsah balenia
- 1 ks pohon LM130EVFA
- 2 ks diaľkový vysielač TX4EVF (868 MHz)
- 1 ks nástenný 2-kanálový ovládač 128EV
- 1 set fotobuniek 771EVK (s káblom 10 m)
- 1 ks internetová brána 828EV
- montážna sada
- inštalačná príručka
Hlavné výhody
- Ovládanie brány cez mobilné zariadenia vďaka technológii myQ
- Tichá prevádzka – hladina hluku pod 70 dB
- Vysoká rýchlosť otvárania – 130 mm/s
- Moderný a kompaktný dizajn s LED osvetlením
- Úsporný chod – len 0,8 W v pohotovostnom režime